1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
J. Bittremieux: De Meditatione universali B. M. Virginis quad gratias. Brugis, 1926, Car. Beyaert. Francia nyelven, 319+1 p. Francia nyelven. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, ajándékozási sorokkal, intézményi bélyegzőkkel.