1 400 HUF
Verne Gyula: A lángban álló szigettenger. Ford.: Huszár Imre. Bp., ,Franklin. Negyedik kiadás. Egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói aranyozott félvászon-kötésben, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, kissé foltos lapokkal.