17680.
396. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Varga Béla: A logikai érték problémájának és kialakulásának története. Értekezések a Philosophiai és Társadalmi Tudományok Köréből. II. köt. 5 sz. Bp., 1922, MTA, 149 p. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, kis szakadásokkal, intézményi bélyegzőkkel.