17652.
396. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Lutter Nándor: Módszeres vezérkönyv a népiskola mennyiségtanához. Pest, 1870. Heckenast. Korabeli, aranyozott félvászon kötésben.