17704.
396. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Gaál István: Amit rosszul tudunk. Természettudományi koholmányok és balítéletek. Bp., én., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.