17708.
396. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
1 600 HUF
A természet. Ismeretterjesztő cikkek, elbeszélések, tárcák és állatmesék. XXVIII. évfoly., 1.-2. szám. Szerk.: Nadler Herbert. Bp, 1932, Budapest Székesfőváros Állat- és Növénykertjének kiadása. Egészvászon kötésben, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.