3 800 HUF
Göndör Ferenc: Szerb szocialisták a háboruban. Kunfi Zsigmond bevezetésével. Bp., én.(1916), Népszava, 127+1 p. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, intézményi bélyegzővel.