Books: History

Number of items: 164

Bánki Vajk Emil: Attila hun király élete. Bp., én., Laude. Kiadói papírkötés.
15737.

1 200 HUF
Tarr László: A kocsi története. Bp., 1968, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 2500 példányban.
15738.

2 000 HUF
Győrffy-Villám András et al.: Lovas nemzet. A magyarság és a ló évezredeken átívelő barátságáról. Bp., 2004, Helikon. 199 p. Színes és fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóban, jó állapotban.
15739.

3 000 HUF
Horváth Mihály: Magyar történelme. V. köt. Pest, 1872, Heckenast Gusztáv, XX+529+3 p. Az új dolgozat második, bővített kiadása. Kiadói papírkötés, kissé foxing foltos lapokkal.
15740.

5 000 HUF
Czakó Elemér: Széchenyi. A legnagyobb és leghívebb magyar. Bp., 1941, Budapest Székesfőváros, 253 p. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, hiányzó címképpel, ajándékozási sorokkal (Felcsút, vitéz Kozma Ferencék, 1945. karácsonya)
15741.

1 400 HUF
15742.

3 000 HUF
Drábik János: Százéves Trianon. Döntsük meg? Törődjünk bele? Kik Trianon igazi felelősei? Debrecen, 2019, Gold Book. Bővített, javított kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóban, jó állapotban.
15743.

1 200 HUF
21
Papp-Váry Árpád, Hrenkó Pál: Magyarország története régi térképeken. Bp., 1989, Gondolat - Officina Nova. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
15744.

2 000 HUF
Kovács Éva, Lovag Zsuzsa: A magyar koronázási jelvények. Bp., 1980, Corvina. Egészoldalas, színes fotókkal illusztrálva. Kiadói aranyozott, kartonált papírkötés, kissé kopott papír védőborítóban, jó állapotban.
15745.

1 000 HUF
Román József: Mítoszok könyve.Bp, 1963, Gondolat. Kolozsvári György illusztrációival. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval, szép állapotban.
15746.

1 000 HUF
Tolnai világtörténelme: A civilizáció története. A föld fokozatos fölfedezése és a természet erőinek meghódítása. Bp., én., Magyar Kereskedelmi Közlöny. Átkötött egészvászon-kötés, az átkötéshez az eredeti borítót felhasználták.
15747.

1 800 HUF
Bartucz Lajos et al.: Magyar föld, magyar faj. 3. köt. Szekszárd, 1991, Babits-Magyar Amerikai Kiadó Rt. Reprint. Kiadói műbőr-kötés, volt könyvtári példány.
15748.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Current item in the room
Catalogue number: