17585.
396. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Csepregi Pál-Zilai János: Szőlőfajtáink. Ampelográfia. Bp.,1955, Mezőgazdasági Kiadó, 386+2 p. Első kiadás. Kiadói kopott félvászon-kötés.