11527.
396. Closed Online auction
Sculptures, statuettes, plaques
2 600 HUF
7,03 EUR, 7,65 USD
Bezdány Zsolt: Panoráma. Bőr kép, plasztika. Jelzett a hátoldalán. Keretben. 27,5x34 cm