2 000 HUF
cca 1900-1910 Vegyes olasz helyszíneket ábrázoló leporelló tétel, 4 db: Ricordo de Venezia (benne nagyméretű panoráma képpel), Ricordo di Milano, Ricordo di Firenze (benne panoráma képpel), Ricordo di Padova. Vászon és karton kötésekben, kopott borítókkal.