Printed Materials

Number of items: 280

cca 1910 Bp. IV., Chumra S. Első Magyar Villanyerőre Berendezett Lát-, Műszerészeti és Tanszer Szakintézet tanszer osztályának árjegyzéke, sérült
13440.

4 800 HUF
12,97
14,12
cca 1910 Dr. Szegő Kálmán Szanatóriuma és Vízgyógyintézete Abbáziában, tájékoztató prospektus, 16p
13441.

8 000 HUF
1911 Az időjárás. Meteorológiai és csillagászati folyóirat. XV. évf. 1-12. sz., 1911. teljes évfolyam. Szerk. és kiadja: Héjas Endre. Bp., 1911, Pesti Könyvnyomda Rt., 8+384 p. Átkötött kissé kopott félvászon-kötés, intézményi bélyegzőkkel.
13442.

2 400 HUF
1912 Emléklap a Budapesti Kereskedelmi Akadémián végzett diákok jövőbeli osztálytalálkozójáról, hajtogatva, szakadásokkal
13443.

2 000 HUF
1912 Művészház Kultúra irodalmi, művészeti, kritikai képes folyóirat 3 különböző lapszáma. III. félév 4-6. szám.
13444.

3 000 HUF
1912 Művészet című folyóirat 10 db száma
13445.

2 000 HUF
Dr. Vidal F.: A gyermek ápolásáról, táplálásáról és neveléséről. Orvosi tanácsok fiatal anyák részére. Füzet papírkötésben. Vevey, Nestlé Henri-féle társaság, 1914.
13446.

2 400 HUF
~1915 Leventék levelezőlapja, használatlan
13447.

2 000 HUF
13448.

800 HUF
~1916 Érdekes Újság különböző számai egybekötve, több oldal szakadt, gyűrött
13449.

1 000 HUF
1918 Zsebnaptár. Bp., Szénásy Béla-ny., kissé kopott borítóval, az elülső borító ceruzás bejegyzéssel.
13450.

1 000 HUF
cca 1920-35 össz. 73 db gyűjtői kártya különböző városok látképével, nevezetességeivel a történelmi Magyarország területéről, sok felvidéki és erdélyi helyszínnel (Lőcse, Kassa, Eperjes, Kolozsvár, Nagyszeben, Brassó stb.). 2 db foltos, 5,5x9 cm
13451.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF