Printed Materials

Number of items: 280

cca 1900 A Divatos hajviselet. Női frizurákat bemutató tábla 24x34 cm
13428.

3 000 HUF
1903 A cs. kir. szab. Kassa-Oderbergi vasút nyári menetrendje rövid Tátra vezetővel. 46 p + 10 (reklámok). Térképpel, Tátra útikalauzzal két nyelven. Kiadói papírborítékban./ Railways schedula with Tatra guide. Incl one map.
13429.

10 000 HUF
27,03
29,41
10
1903 Budapesti Magy. Királyi Állami Főgymnasium Önképzőkörének hangverseny meghívója és műsora, kitöltetlen
13430.

1 000 HUF
13431.

5 000 HUF
1906 Független Magyarország 1906. március 15., V. évf., 1434 sz. Szerk.: Lengyel Zoltán, főmunkatárs: Bakonyi Samu, 312 p. + 2 t. Lapszámozáson belül számos szövegközti, és egészoldalas képpel, közte színessel is. Szétvált kötéssel, kijáró lapokkal, szakadt lapokkal, egy sérült lappal, egy hiányzó táblával (Kossuth Lajos), rossz állapotban.
13432.

1 000 HUF
1906 Pozsony, Ramharter József Vászonkereskedésének fejléces számlája okmánybélyeggel
13433.

2 000 HUF
1906-1943 4 db iskolai kiadvány: Erzsébetvárosi M. Kir. Állami Főgimnázium XV. évi értesítője az 1905-1906. tanévről, szakadt, viseltes kötésben + Piarista Öregdiák I. évf. 1. szám, szakadt, levált előlappal + Budapest Székesfőváros II. Rákóczi Ferenc Kereskedelmi Középiskolájának évkönyve az 1940-1941. iskolai évről, intézményi pecséttel + Budapest székesfőváros Báró Wesselényi Miklós Községi Kereskedelmi Középiskolájának évkönyve az 1942-1943. iskolai évről, intézményi pecséttel
13434.

1 000 HUF
1908 Táncrend a Debreceni Hentes és Mészáros Ifjuság 1908. évi junius hó 8-án a Margit-fürdő dísztermében rendezett zártkörű Juniálisán, Debrecen, Ifj. Gyürky Sándor-ny., a borítón névbejegyzéssel, 13x6 cm
13435.

3 000 HUF
1908 Emlékkártya Ferenc József uralkodásának 60. évfordulója alkalmából, kartonpapír, megkímélt állapotban, 5x10,5 cm
13436.

1 000 HUF
1909 Jászi Oszkár: Huszadik század. Társadalomtudományi és politikai szemle. fél évfolyam, 592 p. Korabeli aranyozott vászonkötésben
13437.

1 000 HUF
13438.

1 000 HUF
cca 1910-2000 Vegyes szentkép tétel
13439.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF