11508. 396. Closed Online auction Antique
9 000 HUF
0 HUF
Kristály kehely ezüst(Ag) talppal, az üveg hibátlan, az ezüst rész jelzett, kissé kopott, m: 13,5, d (felül): 9 cm és (alul) 6 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert