Antique

Number of items: 38

Tibeti cserép istenség amulet. Kézzel festett, fém keretben, nyakba akasztható. 4,5x3,5 cm
11476.

40 000 HUF
118,34
148,15
Hammer price:
40 000 HUF
11477.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
8 000 HUF
23,67
29,63
  Add to cart
  Remove
Tibesti Buddhista szimbólum. Aranyozott fém dombormű 7x10 cm
11478.

Available
10 000 HUF
29,59
37,04
  Add to cart
  Remove
Szecessziós jardinier üvegbetéttel. Ezüstözött alpakka, fülekkel, csiszolt peremmel. 42x16 cm
11479.

28 000 HUF
82,84
103,70
Hammer price:
30 000 HUF
Tibeti miniatűr szentkép hátoldalán jelzett, üvegezett keretben. 11x13 cm
11480.

16 000 HUF
47,34
59,26
Hammer price:
16 000 HUF
Antik, ezüstözött alpakka hordozható szappantartó. üveg betéttel. Hibátlan. 8x4 cm
11481.

3 000 HUF
8,88
11,11
Hammer price:
11 000 HUF
11482.

Available
10 000 HUF
29,59
37,04
  Add to cart
  Remove
Kínai jáde kettős pecsétnyomó / Chinese Jade seal maker 9 cm
11483.

Available
16 000 HUF
47,34
59,26
  Add to cart
  Remove
Szarukürt, ezüst (Ag) díszítéssel, jelzett, h: 24 cm
11484.

2 000 HUF
5,92
7,41
22
Hammer price:
7 500 HUF
Zsemlye Ildikó (1969-): Vonat, bronz, jelzett, 15×10 cm
11485.

Available
140 000 HUF
414,20
518,52
  Add to cart
  Remove
Cartier Stylo Bille Must II. aranyozott golyóstoll eredeti dobozában, leírással, tanúsítvánnyal. Hibátlan állapotban mind.
11486.

Available
40 000 HUF
118,34
148,15
  Add to cart
  Remove
Szecessziós ón szalvétatartó 1900 körül .formaszámmal. 14x12 cm
11487.

3 000 HUF
8,88
11,11
9
Hammer price:
4 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction 396:
From 8 June to 17 June
Viewing: from 14 to 17 June
Payment deadline is 2 July

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.