65 000 HUF
Somogyi-Soma László (1927-2004): Aranylány. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat cÃmkéjével, mely szerint szerepelt a festÅ‘ a Rudnay Gyula Teremben, 1986-ban Egerben rendezett egyéni kiállÃtásán. Fa keretben, 30×30 cm