40 000 HUF
108,11 EUR, 117,65 USD
Pataky Ferenc (1897-1962): Halászbástya, Budapest, 1929. Olaj, rétegelt lemez, jelzett, sérült. Korabeli, sérült keretben. 60×50 cm