7 500 HUF
19,43 EUR, 21,43 USD
Ladócsy László (1960-): Emse-patak. Akvarell, papÃr. jelzett. Ãœvegezett fa keretben. 30,5x46 cm. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát AlapÃtvány otthonteremtési programjának támogatására.