https://www.darabanth.com/en/online-auction/395/categories~Paintings-and-graphics/Paintings-and-graphics~500001/Kocsi-Marta-Maria-1952-Csodaszarvas-Olaj-farost-jelzett-Serult-Fa-keretben-70x50-cm-K~II2347488
2347488
10134
395
9500
Other collectibles
9 500 HUF
Description:
Kocsi Márta Mária (1952-): Csodaszarvas. Olaj, farost. jelzett. Sérült. Fa keretben. 70x50 cm. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997. Reprodukálva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997, katalógus 16. o.. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.
Share:
Photo of the item taken by
: pelikán_kristóf
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m