https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Paintings and graphics Number of items: 328
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2347186
10288
395
0
12000
Paintings and graphics
Other collectibles
Szuromi Imre (1948-): Figyelmeztetés, 1995. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott: 4/30. Üvegezett fa keretben, 20×45,5 cm. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.
The item is not available
Starting price:
12 000 HUF
2318490
10289
395
0
26000
Paintings and graphics
Other collectibles
Tamás Ervin (1922-1996): Hegyoldal. Akvarell, papír, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív, üvegezett fa keretben, 30,5×47,5 cm
The item is not available
Starting price:
26 000 HUF
2347309
10290
395
0
28000
Paintings and graphics
Other collectibles
Takács Klára (1947-): Sivatag, 1995. Vegyes technika, farost, jelzett. 80×60 cm. Üvegezett fa keretben. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997. Reprodukálva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997, katalógus 34. o.. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.
The item is not available
Starting price:
28 000 HUF
2401884
10291
395
0
20000
Paintings and graphics
Other collectibles
Takáts Márton (1971-): "Budapest, hommage á Piranesi" IX, Nyugati pu.. Rézkarc, papír, jelzett, számozott. Üvegezett fa keretben, 24×49,5 cm
Starting price:
20 000 HUF
2178560
10292
395
0
80000
Paintings and graphics
Other collectibles
Tipary Dezső (1887-1967): v. B. P úr arcképe, 1920-40 körül. Olaj, vászon, jelzett, restaurált, díszes fa keretben. Hátoldalán Nemzeti Szalon, téli kiállítása címkével, amelyen a festőművész autográf írása látható és a mű címe. v. BP arcképe. A "v." feltehetően a vitéz rövidítése, tehát az ábrázolt úr a Horthy Miklós kormányzó által 1920-ban alapított vitézi rendnek tagja lehetett. 80×65 cm / Dezső Tipary (1887-1967): Portrait of gallant B.P. Oil on canvas, restored. With exhibition label on the reverse. Framed. 80x65 cm
Starting price:
80 000 HUF
2398893
10293
395
0
14000
Paintings and graphics
Other collectibles
Tornay Endre András (1949-2008): Ház. Kréta, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 20×20 cm
The item is not available
Starting price:
14 000 HUF
2294163
10294
395
0
40000
Paintings and graphics
Other collectibles
Udvary Pál (1900-1987): Alföldi táj. Olaj, vászon, jelzett, ökörszemes fa keretben, 55×68 cm
The item is not available
Starting price:
40 000 HUF
2302782
10295
395
0
2000
Paintings and graphics
Other collectibles
Udvary Pál (1900-1987): Kopits János (1872-1944) festő, szobrászművész portréja. Rézkarc, papír, jelzés nélkül. Lap széle vágott, kartonra ragasztva. 23,5x22 cm.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
2302278
10296
395
0
2000
Paintings and graphics
Other collectibles
Udvary Pál (1900-1987): Lovasszekér. Kréta, papír. Jelzés nélkül. Kissé foltos. 26x35,5 cm.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
2302717
10297
395
0
2000
Paintings and graphics
Other collectibles
Udvary Pál (1900-1987): Papp Sándor festőművész portréja. Rézkarc, papír, jelzés nélkül. Lap alján és szélén apró foltokkal. 17,5x13,5 cm.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
2291455
10298
395
0
2000
Paintings and graphics
Other collectibles
Udvary Pál (1900-1987): Kopits János (1872-1944) festő, szobrászművész portréja. Rézkarc, papír, jelzés nélkül. Lap alján és szélén apró foltokkal. 25x25 cm.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
2302699
10299
395
0
2000
Paintings and graphics
Other collectibles
Udvary Pál (1900-1987): Villa. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, lap széle kissé foltos,16×21,5 cm
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment