10479.
395. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Lovak a gémeskútnál. Nyomat, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 12,5x15,5 cm