10341.
395. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
9 000 HUF
24,32 EUR, 26,47 USD
Jelzés nélkül, feltehetően a XX. sz. elején működött festő alkotása: Csendélet gyümölcsökkel. Olaj, karton. Fa keretben. 22x37,5 cm