15018.
395. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
[Ossendowski, Ferdynand Antoni (1876-1945)]: Ossendowski: A sivatag népe. (The fire of desert folk.) Utazás Marokkón keresztül. Ford.: Dr. Balassa József. Bp.,(1928), Franklin, 246+1 p. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon kötés, kissé kopott borítóval.