15012.
395. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
2 400 HUF
Kassa (Kaschau). Kassa, 1941, Kazinczy-Verein. Német nyelven. 96p. Horthy Miklós a bevonulás napján tartott beszédével, Wick Béla tanulmányával Kassa történetéről, Barta István írásával a kassai magyarságról, Gróf Révay István tanulmányával Kassa magyar karakteréről és Sziklay Ferenc írásával Kassa magyar lakosságának történetéről a csehszlovák uralom alatt. 1 kihajtható táblával. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, sérült gerinccel, utolsó lap sérült. / History of Kosice. In German languague. With damaged spine, last page damaged.