15031.
395. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
Festetics Rudolf (1865-1943): EmberevÅ‘k között. Nyolcévi Csendes-óceáni hajózás a "Tolna" yachton. 55 képpel és 1 térképpel. FordÃtotta: Sárosi Bella. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., én.,Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 1 t.+4+278+1 p.+ 1 (kihajtható térkép) t. Az oldalszámozáson belül szövegközti és egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopott borÃtóval.