1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
Nádai Pál: Könyv a gyermekről. Ignotus előszavával. I.-II. kötet. Budapest, 1911, Franklin. Félvászon kötésben, kissé sérült kötéssel, körbevágott, címlapokon tulajdonosi névbejegyzéssel, helyenként kissé foltos lapokkal.