Books: Railways, locomotives

Number of items: 4

Csiba József- Koltai Mariann - Mezei István: 125 éves a MÁV. H.n., 1993, MÁV. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
17244.

5 000 HUF
14,79
18,52
Jegyzetek az államvasúti szakirányú iparostanonc iskolák III. osztálya számára:   Szacsvay Sándor: Magyarország története, 48 p.; Valló Jenő: Számtan-mértan. II. rész, 49-110 p.; Valló Jenő: Egészségtan, 111-153 p.; Dér Lajos: Technologia. II. rész, 155-295 p.;  Csala Albert: Gyakorlati elektrotechnika I. rész, 297-361 p.; Csala Albert: Gépipari szakrajz, 363-411 p.  Bp., 1942, M. Kir. Államvasutak Igazgatósága. Kiadói kopott, foltos, javított gerincű félvászon-kötésben.
17245.

2 400 HUF
7,10
8,89
17246.

3 000 HUF
8,88
11,11
Koltai Györgyné: A vasút története. Megy a gőzös.... Olvasókönyv. Bp, 1994, Navitas Kft. Papírkötésben, kissé foltos borítóval, de egyébként jó állapotban.
17247.

800 HUF
2,37
2,96

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.