1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Dr. Iványi Ede: Comenius Amos János élete, paedagogiai s egyéb irodalmi munkássága. Budapest, é.n., Lampel. Félvászon kötésben, sérült kötéssel, több lapon ceruzás aláhúzásokkal, címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel.