Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 30

1928 Gyógyszerész zsebnaptár az 1928. évre. 56-ik évfolyam. Összeáll.: Karlovszky Géza, Koritsánszky Ottó. Bp., 1928., Merkantil-ny., 14+650+ 8 sztl. lev. Korabeli reklámokkal, közte lázmérők...stb. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott gerinccel, sérült gerinc
17148.

6 000 HUF
17,75
22,22
Forel Ágost, Dr.: A hypnotismus vagy a suggestio és a Psychotherapia Bp, 1921, Bródy József kiadása, VIII p. + 309 p. + [2] p.. Írta: Dr. Med., Phil. et Jur. Forel  Javított gerincű papírkötésben.
17149.

6 000 HUF
17,75
22,22
dr. Kálmán Jenő: A szájüreg és a fogak hygiéneje. Bp., 1911. Országos Központi Községi Nyomda Rt. Újrakötve, félvászon kötésben.
17150.

3 000 HUF
8,88
11,11
Das Pflanzenreich. Regni vegetabilis conspectus. 25. Heft. IV. 36. Fr. Buchenau: Juncaceae. Hrsg.: A. Engler. Leipzig, 1906, Wilhelm Engelmann, 2+284 p. Korabeli álbordás, aranyozott gerincű félbőr-kötésben, márványozott lapélekkel, kopott borítóval, az eredeti papírborítókat bekötötték, volt könyvtári példány.
17151.

3 400 HUF
10,06
12,59
17152.

5 000 HUF
14,79
18,52
17153.

1 600 HUF
4,73
5,93
1897 Mathematikai és Physikai Lapok. VI. évf. II., IV-VIII. sz., összesen 5 füzet. Szerk.: Kövesligethy Radó és Radó Gusztáv. Bp., 1897, Mathematikai és Physikai Társulat, az egyik borító szakadt, foltos.
17154.

1 600 HUF
4,73
5,93
Kulcsár István: Zavarok a nő szerelmi életében. A frigiditás keletkezése és gyógyítása. Bp.,1938,Bárd Ferenc. Kiadói papírkötésben.
17155.

1 200 HUF
3,55
4,44
Oleg Polunin: Európa fái és bokrai. Barbara Everard rajzaival. Ford.: Debreczy Zsolt. Bp., 1981, Gondolat. Színes képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült borítóval, szakadt papír védőborítóban. Állat- és Növénykert Biológiai Szakköre intézményi bélyegzővel.
17156.

1 000 HUF
2,96
3,70
17157.

1 400 HUF
4,14
5,19
17158.

800 HUF
2,37
2,96
Kelemen Attila: Madaraskönyv. Bukarest, 1978, Kriterion. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói nyl-kötés.
17159.

1 000 HUF
2,96
3,70

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.