Books: Hunting

Number of items: 17

17131.

20 000 HUF
59,17
74,07
17132.

20 000 HUF
59,17
74,07
Kittenberger Kálmán: Vadász- és gyűjtőúton Kelet-Afrikában 1903-1926. Nagybányai Horthy Jenő előszavával. Bp., é.n., Franklin Társulat. Kissé viseltes kiadói egészvászon-kötésben, javított gerinccel, foltos lapokkal, az utolsó oldal hiányos.
17133.

3 000 HUF
8,88
11,11
Kristó László: A vadász-vadtenyésztő mester kézikönyve. Vadgazdálkodási szakmai ismeretek. Mestergazda Könyvek. Bp., 2007, Szaktudás. Fekete-fehér szövegközti fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
17134.

4 000 HUF
11,83
14,81
Lakatos Károly: Vadászhit. - A magyar vadászbabonák és hiedelmek kultusza. Bp.,1990, Népszava. Kiadói papírkötés, Reprint!
17135.

1 600 HUF
4,73
5,93
Vadászati alapismeretek. Szerk.: Dr. Borzsák Benő. Bp.,1991, Mezőgazdasági Kiadó. Második, átdolgozott kiadás. Kiadói papírkötés.
17136.

2 000 HUF
5,92
7,41
Satzger László: Nyugat-Európa utolsó Ősvadonában. Bp, 1990, Mezőgazdasági. Kiadói kartonált papírkötés.
17137.

1 600 HUF
4,73
5,93
Machulka, Bédric: Vadcsapáson Afrikában. Ford.: Horváth Zoltán. Bp., 1963, Gondolat. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötés.
17138.

800 HUF
2,37
2,96
Csathó Kálmán: Tavasztól tavaszig. Egy író vadászemlékei. Bp., 1964, Szépirodalmi Könyvkiadó. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, szakadt papír védőborítóban.
17139.

1 200 HUF
3,55
4,44
Herman Ottó: Halászélet, pásztorkodás. Válogatott néprajzi tanulmányok. Válogatta, szerkesztette, a bevezetést és a jegyzeteket írta Kósa László. Bp., 1980, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóban.
17140.

1 000 HUF
2,96
3,70
Afrikai vadászemlékek. Válogatás Kittenberger Kálmán és dr. Mészáros Kálmán írásaiból. Vál.: Véber Károly. A szerzők fekete-fehér fotóival. Bp., 1972, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
17141.

1 200 HUF
3,55
4,44
Molnár Gábor: Ahol az ösvény véget ér. Észak-Brazília őserdeiben. Bp., 1964, Szépirodalmi Könyvkiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói műbőr kötésben, jó állapotban.
17142.

800 HUF
2,37
2,96

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.