800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Fellázad a gettó: Leon Weliczker: A halálbrigád., Noemi Szac Wajnkranc: Tűzben elhamvadtak. Dorka Goldkorn: Emlékezések a varsói gettófelkelésre. Szerk.: Rózsa István. Ford.: Sós Endre. Bp., 1959, Kossuth. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, a hátsó kötéstáblán kis sérüléssel.