https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Music, Musical notes, Instruments

Number of items: 35

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Liszt Ferenc 4 műve:Ungarische Rhapsodie Nr. 2., Liebesträume, Les Préludes, Klavierwerke Band V. Különféle kiadásokban. Papírkötésekben, változó állapotban.
13322.

Liszt Ferenc 4 műve:Ungarische Rhapsodie Nr. 2., Liebesträume, Les Préludes, Klavierwerke Band V. Különféle kiadásokban. Papírkötésekben, változó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,92
EUR
,
7,41
USD
Number of bids:
0
cca 1890-1920 Vegyes kotta tétel, 18 db. Közte: Bertini, Teodor PinetBakalinikov: Volga-keringő, Alexander Ragtime Band: Alexander Twostep, Gunnar Boberg: Sosveig, Vivián Grey: Náni, Náni, Straus Oszkár: Legénybúcsú és kuruc dalgyűjtemény (sérült, hiányos, rossz állapotú). Változó állapotban, közte szakadt, sérült.
13323.

cca 1890-1920 Vegyes kotta tétel, 18 db. Közte: Bertini, Teodor PinetBakalinikov: Volga-keringő, Alexander Ragtime Band: Alexander Twostep, Gunnar Boberg: Sosveig, Vivián Grey: Náni, Náni, Straus Oszkár: Legénybúcsú és kuruc dalgyűjtemény (sérült, hiányos, rossz állapotú). Változó állapotban, közte szakadt, sérült.

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
4,14
EUR
,
5,19
USD
Number of bids:
0
Cembalotól a zongoráig. Előadási darabok progresszív sorrendben. Összeállította: R. Chitz Klára. Bp., 1959, Zeneműkiadó Vállalat. + Könnyű Zongoramuzsika a XVIII. századból. Közreadja: Hernádi Lajos. Nyolcadik kiadás. Bp., 1961, Zeneműkiadó Vállalat. + Válogatott etűdök zongorára. Bp., 1981, Editio Musica.
13324.

Cembalotól a zongoráig. Előadási darabok progresszív sorrendben. Összeállította: R. Chitz Klára. Bp., 1959, Zeneműkiadó Vállalat. + Könnyű Zongoramuzsika a XVIII. századból. Közreadja: Hernádi Lajos. Nyolcadik kiadás. Bp., 1961, Zeneműkiadó Vállalat. + Válogatott etűdök zongorára. Bp., 1981, Editio Musica.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,92
EUR
,
7,41
USD
Number of bids:
0
Haydn. Sechs leichte Divertimenti. Klavier zu 2 Händen. 32p + Sonaten - Album. Sammlung der beliebtesten Sonaten für Pianoforte. Herausgegeben von Louis Köhler, neu revidiert von Adolf Ruthardt. Leipzig C.F. Peters. 120p
13325.

Haydn. Sechs leichte Divertimenti. Klavier zu 2 Händen. 32p + Sonaten - Album. Sammlung der beliebtesten Sonaten für Pianoforte. Herausgegeben von Louis Köhler, neu revidiert von Adolf Ruthardt. Leipzig C.F. Peters. 120p

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,92
EUR
,
7,41
USD
Number of bids:
0
Bach 18 kis preludium. Közreadja Hernádi Lajos. Második kiadás. Bp., 1960, Zeneműkiadó. + Bach Französische Suiten. Leipzig, C.F. Peters. + Bach kétszólamú invenciók. Közreadja Hernádi Lajos. Bp., 1969, Zeneműkiadó.
13326.

Bach 18 kis preludium. Közreadja Hernádi Lajos. Második kiadás. Bp., 1960, Zeneműkiadó. + Bach Französische Suiten. Leipzig, C.F. Peters. + Bach kétszólamú invenciók. Közreadja Hernádi Lajos. Bp., 1969, Zeneműkiadó.

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
5,33
EUR
,
6,67
USD
Number of bids:
0
Bartók mikrokozmosz zongorára. Javított kiadás. Bp., 1987, Editio Musica. + Bartók Béla: Mikrokozmosz. I. füzet. Nyolcadik kiadás. Bp., Editio Musica. + Bartók Béla: Gyermekeknek. Tizenhetedik kiadás. Bp., 1964, Zeneműkiadó.+ Bartók Béla: Gyermekeknek. Tizedik kiadás. Bp., 1959, Zeneműkiadó. + Bartók Béla: Gyermekeknek. Bp., Rozsnyai. Némely foltos, szakadt borítóval.
13327.

Bartók mikrokozmosz zongorára. Javított kiadás. Bp., 1987, Editio Musica. + Bartók Béla: Mikrokozmosz. I. füzet. Nyolcadik kiadás. Bp., Editio Musica. + Bartók Béla: Gyermekeknek. Tizenhetedik kiadás. Bp., 1964, Zeneműkiadó.+ Bartók Béla: Gyermekeknek. Tizedik kiadás. Bp., 1959, Zeneműkiadó. + Bartók Béla: Gyermekeknek. Bp., Rozsnyai. Némely foltos, szakadt borítóval.

 
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
7,10
EUR
,
8,89
USD
Number of bids:
0
Schubert-Album. Die schöne Müllerin, Winterreise, Schwanengesang und Ausgewählte Lieder. Leipzig&Berlin, C.F. Peters, Bureau de Musique.
13328.

Schubert-Album. Die schöne Müllerin, Winterreise, Schwanengesang und Ausgewählte Lieder. Leipzig&Berlin, C.F. Peters, Bureau de Musique.

 
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
7,10
EUR
,
8,89
USD
Number of bids:
0
Mona Ilona: The History of the Ferenc Liszt Society 1893-1993. Liszt Ferenc Társaság története 1893-1993. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés. + Liszt Ferenc Társaság 1993. szept. körlevél. Nyomtatvány, 2p.
13329.

Mona Ilona: The History of the Ferenc Liszt Society 1893-1993. Liszt Ferenc Társaság története 1893-1993. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés. + Liszt Ferenc Társaság 1993. szept. körlevél. Nyomtatvány, 2p.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,96
EUR
,
3,70
USD
Number of bids:
0
A Metronom 77 dalai 1-2.füzet, 2 db
13330.

A "Metronom '77" dalai 1-2.füzet, 2 db

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,96
EUR
,
3,70
USD
Number of bids:
0
Gábry György: A Nemzeti Múzeum és a zene. Bp., 1970, VIII. ker. Tanács VB Józsefvárosi Művelődési Klubja. 57p. Készült 500+30 példányban. Fekete-fehér képekkel, kihajtható mellékletekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel.
13331.

Gábry György: A Nemzeti Múzeum és a zene. Bp., 1970, VIII. ker. Tanács VB Józsefvárosi Művelődési Klubja. 57p. Készült 500+30 példányban. Fekete-fehér képekkel, kihajtható mellékletekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel.

 
The item is not available
Starting price:
900 HUF
2,66
EUR
,
3,33
USD
Number of bids:
0
1931 Szittya Horváth Lajos: 101 székely népdal. Kottafüzet. A szerző által dedikált példány. 16p.
13332.

1931 Szittya Horváth Lajos: 101 székely népdal. Kottafüzet. A szerző által dedikált példány. 16p.

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,73
EUR
,
5,93
USD
Number of bids:
1
Ave Maria. Lied von Franz Schubert. Für das Pianoforte übertragen von Franz Liszt. Wien,(1838), Ant. Diabelli und Co., 15 p. Német nyelven. Első kiadás. Foltos, a címlapon ceruzás bejegyzéssel.. / Ave Maria. Lied von Franz Schubert. Für das Pianoforte übertragen von Franz Liszt. Wien,(1838), Ant. Diabelli und Co., 15 p. In German language. First editon. Spotty.
13333.

Ave Maria. Lied von Franz Schubert. Für das Pianoforte übertragen von Franz Liszt. Wien,(1838), Ant. Diabelli und Co., 15 p. Német nyelven. Első kiadás. Foltos, a címlapon ceruzás bejegyzéssel.. / Ave Maria. Lied von Franz Schubert. Für das Pianoforte übertragen von Franz Liszt. Wien,(1838), Ant. Diabelli und Co., 15 p. In German language. First editon. Spotty.

 
The item is not available
Starting price:
11 000 HUF
32,54
EUR
,
40,74
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Please use the refresh button next to the bid if you want to see the current state of the auction. The page doesn't refresh automatically!

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment