Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 55

1898. Jubileumi Emlékérem Polgári Állami Alkalmazottak Számára / Signum memoriae (AVST) aranyozott Br kitüntetés T:2,2- kopott aranyozás Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Civil State Officials gilt Br decoration C:XF,VF worn gold plating NMK 249.
31619.

1898. "Jubileumi Emlékérem Polgári Állami Alkalmazottak Számára / Signum memoriae (AVST)" aranyozott Br kitüntetés T:2,2- kopott aranyozás Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Civil State Officials" gilt Br decoration C:XF,VF worn gold plating NMK 249.

1 200 HUF
~1899. Magyar Ebtenyésztők Országos Egyesülete Budapest 1899 Br emlékérem (35mm) + Szt. György Br jelvény (42mm) T:2
31620.

~1899. "Magyar Ebtenyésztők Országos Egyesülete Budapest 1899" Br emlékérem (35mm) + "Szt. György" Br jelvény (42mm) T:2

1 600 HUF
31621.

16 000 HUF
43,24
47,06
~1920-1930. Nem! Nem! Soha! Br öntött plakett, egy-egy lyukkal a felfüggesztéshez az alján és tetején, nehezen kiolvasható TERÜLETVÉDŐ LIGA jelzéssel (64x42mm) + 1930. A Felvidékért festett Br kitűző, piros (21x23mm) +  ~1930. Trianon festett Br kitűző (31x21mm) T:1-,2
31622.

~1920-1930. "Nem! Nem! Soha!" Br öntött plakett, egy-egy lyukkal a felfüggesztéshez az alján és tetején, nehezen kiolvasható "TERÜLETVÉDŐ LIGA" jelzéssel (64x42mm) + 1930. "A Felvidékért" festett Br kitűző, piros (21x23mm) + ~1930. "Trianon" festett Br kitűző (31x21mm) T:1-,2

3 000 HUF
16
1927. Az Európai Keresztény Törekvés Unió 5. találkozója, Budapest 1927. augusztus 8-14. angol nyelvű zománcozott Br jelvény papír berakással (72x56mm) + 1938. Református Világgyűlés Debrecen 1938 Br jelvény tű nélkül (22x18mm) T:2  Hungary 1927. 5th Convention of the European Christian Endeavour Union - The Youth of Europe for Christ and the Church - Budapest Hungary 8th-14th Aug. 1927 enamelled Br badge with paper inlay (72x56mm) + 1938. World Assembly of the Calvinists Debrecen 1938 Br badge without needle (22x18mm) C:XF
31623.

1927. "Az Európai Keresztény Törekvés Unió 5. találkozója, Budapest 1927. augusztus 8-14." angol nyelvű zománcozott Br jelvény papír berakással (72x56mm) + 1938. "Református Világgyűlés Debrecen 1938" Br jelvény tű nélkül (22x18mm) T:2 Hungary 1927. "5th Convention of the European Christian Endeavour Union - The Youth of Europe for Christ and the Church - Budapest Hungary 8th-14th Aug. 1927" enamelled Br badge with paper inlay (72x56mm) + 1938. "World Assembly of the Calvinists Debrecen 1938" Br badge without needle (22x18mm) C:XF

6 000 HUF
~1930-1940. BM (Baár-Madas Gimnázium) 1907 zománcozott Br jelvény (41x35,5mm) T:1-
31624.

~1930-1940. "BM (Baár-Madas Gimnázium) 1907" zománcozott Br jelvény (41x35,5mm) T:1-

1 200 HUF
~1930-1940. KISPESTI M. KIR. ÁLL. DEÁK FERENC REÁLGIMNÁZIUM zománcozott iskolajelvény (49x36mm) T:2 kissé hajlott lemez
31625.

~1930-1940. "KISPESTI M. KIR. ÁLL. DEÁK FERENC REÁLGIMNÁZIUM" zománcozott iskolajelvény (49x36mm) T:2 kissé hajlott lemez

4 200 HUF
11,35
12,35
1950. A Magyar Népköztársaság Érdemes Művésze ezüstözött fém kitüntetés, eredeti mellszalaggal (24mm) T:2 Hungary 1957. Title for the Artist of Merit of the Hungarian Peoples Republic silvered metal decoration, on original ribbon (24mm) C:XF NMK.: 540
31626.

1950. "A Magyar Népköztársaság Érdemes Művésze" ezüstözött fém kitüntetés, eredeti mellszalaggal (24mm) T:2 Hungary 1957. "Title for the Artist of Merit of the Hungarian People's Republic" silvered metal decoration, on original ribbon (24mm) C:XF NMK.: 540

40 000 HUF
108,11
117,65
Vegyes: Iván István (1905-1968) 1950. Magyar Tekéző Szövetség 1934 - Apró Antal V. (verseny) díj 1950. II. Br díjérem. A díjat Apró Antalról, volt kommunista politikusról, az MDP, majd az MSZMP képviselőjéről nevezték el, aki 1948 és 1950 között a Magyar Tekézők Szövetségének országos elnöki pozícióját töltötte be. (66mm) + 1955. Budapesti Testnevelési és Sportbizottság F. III. O. B. Tart. fém díjérem. Szign.: Szentesy + Svájc 1960. Sissach Fasnacht 1960 Br jelvény Louis Meyer & Co. Zürich gyártói jelzéssel (31x35mm) + DN Magasugró Br díjérem (33mm) + Franciaország 2005. Bagneux városháza / Sport díjérem 2005 aranyozott, műgyantás fém díjérem nyakszalagon, eredeti tokban (80mm) T:2
31627.

Vegyes: Iván István (1905-1968) 1950. "Magyar Tekéző Szövetség 1934 - Apró Antal V. (verseny) díj 1950. II." Br díjérem. A díjat Apró Antalról, volt kommunista politikusról, az MDP, majd az MSZMP képviselőjéről nevezték el, aki 1948 és 1950 között a Magyar Tekézők Szövetségének országos elnöki pozícióját töltötte be. (66mm) + 1955. "Budapesti Testnevelési és Sportbizottság F. III. O. B. Tart." fém díjérem. Szign.: Szentesy + Svájc 1960. "Sissach Fasnacht 1960" Br jelvény "Louis Meyer & Co. Zürich" gyártói jelzéssel (31x35mm) + DN Magasugró Br díjérem (33mm) + Franciaország 2005. "Bagneux városháza / Sport díjérem 2005" aranyozott, műgyantás fém díjérem nyakszalagon, eredeti tokban (80mm) T:2

1 200 HUF
31628.

70 000 HUF
189,19
205,88
1958. Belügyminisztérium Tűzoltóság Országos Parancsnokság / 5 és 15 éves önkéntes tűzoltói szolgálatért Br és ezüstözött Br kitüntetés mellszalagon (2xklf) T:2,2-
31629.

1958. "Belügyminisztérium Tűzoltóság Országos Parancsnokság / 5 és 15 éves önkéntes tűzoltói szolgálatért" Br és ezüstözött Br kitüntetés mellszalagon (2xklf) T:2,2-

1 200 HUF
~1960-1970. Kiváló Munkáért aranyozott, zománcozott Br kitüntetés tokban + A Haza Fegyveres Szolgálatában 20 év zománcozott Br kitüntetés nem hozzávaló szalagsávval, tokban + 1988. Országos Úttörő Csapatbajnokság férfi tőr MVSSZ 1988. II. ezüstözött Br díjérem szalaggal, tokban T:1-,2
31630.

~1960-1970. "Kiváló Munkáért" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés tokban + "A Haza Fegyveres Szolgálatában 20 év" zománcozott Br kitüntetés nem hozzávaló szalagsávval, tokban + 1988. "Országos Úttörő Csapatbajnokság férfi tőr MVSSZ 1988. II." ezüstözött Br díjérem szalaggal, tokban T:1-,2

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF