Books: Travelling, Local History

Number of items: 158

[Waddell, Laurence Austine (1854-1938)]: A rejtelmes Lhassza és az 1903-1904. évi angol katonai expedíció története. Átdolgozta Dr. Schwalm Amadé. Lóczy Lajos előszavával. Magyar Földrajzi Társaság könyvtára. Bp.,1910,Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), VI+2+287+1 p.+42 t.( közte egy színes.)+ 3 kihajtható térkép. (Egy színes.) Gazdag szövegközti képanyaggal illusztrált. Kiadói illusztrált félvászon sorozatkötésben, kopott borítóval.
15024.

3 000 HUF
Ligeti Lajos (1902-1987): Afgán földön. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,[1938], Franklin-Társulat, 219+3 p.+16 (Kétoldalas fekete-fehér képtáblákkal) t. Szövegközti és egészoldalas térképekkel illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott borítóval.
15025.

1 400 HUF
13
Balassa Iván: Lápok, falvak, emberek. Bodrogköz. Czinke Ferenc illusztrációival. Bp., 1975, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15026.

1 400 HUF
Heinrich Hauser: Ausztrália. Fordította: Dr. Csordás Nóra. Bp.,é.n.,Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés.
15027.

1 000 HUF
Szerk.: Temesi Lászlóné. Arborétumok Vas megyében. Jeli, Kámon, Sárvár, Szeleste. Bp., 1977, Natura. Kartonált papírkötésben. Jó állapotban.
15028.

800 HUF
Magyarország helyismereti könyvészete. 1527-1940. Összeáll.: Dr. Bodor Antal. Bibliographia Locorum Hungariae. Bp., 1944, Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
15029.

1 400 HUF
Rockenbauer Pál: Amiről a térkép mesél. Bp., 1974, Móra. Második, bővített, átdolgozott kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
15030.

1 200 HUF
Spanyolország. Útitárs. Bp.,2000,Panemex-Grafo. Kiadói papírkötés.
15031.

2 000 HUF
Írország. Főmunkatárs: Marc Dubin. Ford.: Thomka István. Útitárs. Bp.,2002,Panemex-Grafo. Kiadói papírkötés.
15032.

2 000 HUF
Szombathy Viktor: Száll a rege várról várra. Szlovákiai vármondák. Pozsony-Budapest, 1979, Madách-Móra. Kiadói egészvászon, kiadói papírborítóban. Jó állapotban.
15033.

1 000 HUF
Henry S. Landor: Utazás a rejtelmes Tibetben. Átdolgozta Tábori Kornél. Bp., é.n., Tolnai. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, kopott borítóval.
15034.

1 000 HUF
Lipták Gábor: A Duna-Tisza regéi. Regék, mondák, történetek. Bp., 1971, Móra. Szántó Piroska rajzaival illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, jó állapotban. Kiadói szakadozott papírkötésben.
15035.

900 HUF
2,43
2,65

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF