1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Szabóné-Nogáll Janka: Pipske. Regény fiatal lányok számára. Bp., én., Athenaeum, 189 p. Kiadói festett, illusztrált egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.