Tétel

1 200 HUF

Description:

4 db futballal kapcsolatos könyv. Benedek Aladár: Futballbíró a mellényzsebben. Budapest, é.n. a szerző kiadása. Negyedik kiadás. Szakadt, megviselt papírkötésben. Az első borító levált, a lapszélek szakadtak, sérültek. + Labdarúgás. Verseny- és játékszabályok. Bp, 1965, Sport. Papírkötésben, kissé gyűrött borítóval és sérült gerinccel. Megjelent 4700 példányban. + A labdarugás szabálya és magyarázata. 1939-40.Cegléd, 1941, Magyar Labdarugók Szövetségének Játékvezetői Testülete. Egészvászon kötésben, kissé kopott állapotban, meglazult kötéssel. + Labdarugó játékvezetői tanfolyamok oktatási anyaga. Jegyzet. Szabályok, kérdések, feleletek. Összeáll.: Monáth Gyula- Herczeg Gyula. Tatabánya, 1971, a Magyar Testnevelési és Sportszövetség Komárom Megyei Tanácsa Labdarugó Szövetségének Játékvezetői Bizottságának kiadása. Papírkötésben, kissé foltos borítóval, a szövegben kézírás és jelölések. Megjelent 520 példányban

Share:

Photo of the item taken by : karap_norbert