1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Halhatatlan szerelem. Nagy költők és nagy festők művészetének tükrében. A nyolcvanéves Pesti Napló ajándéka előfizetőinek. Bp.,1930, Pesti Napló. Gazdag képanyaggal illusztrált. A borító illusztrációja Falus Elek munkája. Kiadói egészvászon kötésben, kissé foltos, kissé kopott borítóval, alapvetően jó állapotban.