Number of items: 295

17911.

1 600 HUF
Pert, Camille: Cady-sorozat 3 kötete (A kis Cady, Cady mint asszony, Cady barátja), Bp., 1928, Nova. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban.
17912.

3 000 HUF
17913.

1 600 HUF
Csörgő Anikó, Csigó László: Húsvét. Tanácsok, ötletek az ünnepi előkészületekhez. Bp, 1999, Pallas Stúdió. Harmadik, változatlan kiadás. Színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Kartonált papírkötésben, szép állapotban.Volt könyvtári példány.
17914.

1 000 HUF
Lucio dAmbra: A házasélet trilógiája. I-III. köt. I. köt.: Férjnek lenni mesterség. II. köt.: A feleség hivatása. III. köt.: A szerető művészete. Ford.: Salaczné Zachár Ilona. Bp., (1940), Grill. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, az egyik kötet javított kötéssel.
17915.

1 200 HUF
Sámándobok, szóljatok. Szibéria őslakosságának népköltészete. Fordította: Bede Anna. Válogatta és a magyarázó szövegekkel ellátta: Kőhalmi Katalin. Bp., 1973, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17916.

1 400 HUF
A Pallas Nagy Lexikona. Az összes ismeretek enciklopédiája. 1-18. kötet. Teljes Budapest, 1893-1904. Pallas. Kiadói félbőr-kötések (14 db), és átkötött egészvászon-kötések (4 db), rossz állapotban, kopott borítókkal, kijáró lapokkal, hiányzó illusztrációkkal, térképekkel. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK!
17917.

1 000 HUF
Eötvös Károly munkái sorozat 3 kötete (XIX, XX, XXIV.) : Harcz a nemzeti hadseregért, Harcz az alkotmányért, Nagyokról és kicsinyekről. Bp.,1906-1909, Révai. Kiadói szecessziós aranyozott egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott borítóval.
17918.

2 000 HUF
Péter Ferencné Hárs Imréné Bakonyi Antalné: Varrjunk divatosan, női ruhák. Bp., 1969 Műszaki. Kiadói kartonált papírkötés.
17919.

800 HUF
17920.

2 000 HUF
Tolvaly Ferenc: Tibetben a lélek. Bp., 2006, Kelet. Könyv + DVD. Kiadói kartonált kötés, bontatlan zsugorfóliában. + Uhlig, Helmut: Tibet. Egy rejtélyes ország kitárja kapuit. 1995, Dunakönyv. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
17921.

1 000 HUF
Kemenes Géfin László (szerk.): Nyugati magyar költők antológiája 1980. Bern, 1980, Európai Protestáns Magyar Szabadegyetem. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, intézményi bélyegzőkkel. + Borbándi Gyula (szerk.): Nyugati magyar tanulmányírók antológiája 1987. Bern, 1987, Európai Protestáns Magyar Szabadegyetem. Kiadói papírkötés.
17922.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF