1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Schultz Alwin: Bevezetés a művészetbe. Átdolgozta: Lázár Béla.Bp., 1922, Pantheon, 194+2 p. Aranyozott gerincű félbőr-kötésben, festett felső lapélekkel, apró kopásnyomokkal, de alapvetően jó állapotban.