Watches Number of items: 48
2385080
11649
394
Watches
Other collectibles
Óragyár kandallóóra. Felesütős, ingajáratos szerkezettel. Szép állapotú jelzett fa tokban. Működő állapotban, kulcs nélkül. 46 cm
10 000 HUF
2385240
11650
394
2200
Watches
Other collectibles
DRGM DRPA jelzésű antik vekker, megviselt rozsdás állapotban, egyik mutató leesett. d: 10 cm
2 200 HUF
2385474
11651
394
500000
Watches
Other collectibles
Rolex precision kézi felhúzós 18K arany férfi karóra. Jelzett tok, jelzett 17 köves szerkezet, friss szervizzel, új bőr szíjjal. karcmentes, nagyon szép állapotban / Rolex 18 C gold manual wind men's watch. Works well. perfect condition d: 30 mm
500 000 HUF
1825370
11652
394
Watches
Other collectibles
5 000 HUF
2021110
11653
394
Watches
Other collectibles
Graf von Monte Wehro automata, naptáros karóra. fém szíjjal, új, fóliázott, működő állapotban d: 40 mm
8 000 HUF
2387550
11654
394
300000
Watches
Other collectibles
A. Lange & Söhne ezüst (Ag) zsebóra. Jelzett tok, jelzett szerkezet. (szerkezetszám: 54618) Dupla ezüst tok. Egy mutató és az üveg nélkül, de működő, szép állapotban, hibátlan számlappal. Ezüst óraszíjjal d: 50 mm / Silver A. Lange & Söhne pocket watch. Marked case and mechanics One dial and glass missing otherwise in good condition Works well. with silver watch chain d: 50 mm
300 000 HUF
2393003
11655
394
80000
Watches
Other collectibles
80 000 HUF
2393010
11656
394
Watches
Other collectibles
Órás eszközök. Olajozó, olaj, csavarhúzók, olajtartók.
3 000 HUF
2272745
11658
394
46000
Watches
Other collectibles
12 db-os régi zsebóragyűjtemény, valamennyi működőképes.
46 000 HUF
2171747
11659
394
46000
Watches
Other collectibles
46 000 HUF
2392601
11660
394
70000
Watches
Other collectibles
70 000 HUF
2391333
11661
394
Watches
Other collectibles
Nasser testvérek, Ujpest jelzésű Junghans vekker. Működő állapotban m: 17 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035