11609.
394. Closed Online auction
Sculptures, statuettes, plaques
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Bezdány Zsolt: Panoráma. Bőr kép, plasztika. Jelzett a hátoldalán. Keretben. 27,5x34 cm