800 HUF
cca 1910 2 db kis méretű album fekete-fehér festmény reprodukciókkal, a reneszánsz korától a XX. sz. elejéig, az egyikben Benczúr Gyula, másikban László Fülöp két művének reprodukcióival. H.n., é.n., k.n. Vászonkötés. Lapméret: 17x12 cm. Sérült kötéssel. Egyik album első két lapja sérült.