1 200 HUF
1924/25 Der Pionier. Monatsblätter für christliche Kunst, praktische Kunstfragen und kirchliches Kunsthandwerk. XVII. évf., 1924/25. München, Verlag der Gesellschaft für christliche Kunst. Német nyelven. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált folyóirat, keresztény-egyházi művészet témában. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopott gerinccel és borítóval.