13275.
394. Closed Online auction
Maps
50 000 HUF
135,14 EUR, 147,06 USD
cca 1880-1890 Európa vasúti és gőzhajózási térképe (Eisenbahn und Dampfschiffroutenkarte von Europa, bearbeitet von J. Franz). 1:3000000, 135×178 cm. Vászonra kasírozva, egy kb. 18 cm hosszú szakadással, szélén kisebb sérülésekkel, hiányokkal.