12550.
394. Closed Online auction
Historical documents, manuscripts
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
1921 Arad, Vízszerelő mester segédkönyve, benne számos bejegyzéssel, nevekkel, okmánybélyegekkel, kopott félvászon-kötésben, az elülső szennylap kijár, 200 p.