Antique
Number of items: 44
2387428
11563
394
Antique
Other collectibles
Egyedi készítésű vadászkés. szarvas agancs nyéllel, vésett pengével 25 cm, fém veretes, szegecses bőr tokkal. Nagyon éles.
5 000 HUF
2393489
11564
394
30000
Antique
Other collectibles
Ovális biedermeier fa láda, kívül figurális, belül sugaras intarziás díszítéssel, kulccsal. 40x27 cm
30 000 HUF
2393395
11565
394
Antique
Other collectibles
Asztali lámpa. Nagy méretű, XX. sz eleje. Réz, porcelán foglalattal. Bura nélkül. 85 cm
18 000 HUF
2393488
11566
394
24000
Antique
Other collectibles
Christoffle hat személyes evőeszköz készlet. Jelzett, teljes XX. sz. eleje
24 000 HUF
2393405
11567
394
Antique
Other collectibles
Alpakka kínáló tál 3 db üveg betéttel.. Egyik sérült. d:21,5 cm
12 000 HUF
2393396
11568
394
Antique
Other collectibles
Argentor szecessziós tálca. Réz. Jelzett, 55x41 cm
12 000 HUF
2346503
11569
394
Antique
Other collectibles
Alabástrom tál. Kézzel festett, áttört. d: 28,5 cm
8 000 HUF
2374390
11570
394
Antique
Other collectibles
Biedermeier fa ládika. Kulcsos, sérült furnérral. 28x22x12 cm
4 000 HUF
2390903
11571
394
Antique
Other collectibles
Szecessziós ón szalvétatartó 1900 körül .formaszámmal. 14x12 cm
8 000 HUF
2390895
11572
394
Antique
Other collectibles
Szecessziós réz kínáló tál üveg betétekkel. (egyik sérült, tálcán kis horpadás) 1900 körül. 38x18 cm
10 000 HUF
2390614
11573
394
Antique
Other collectibles
Berndorf alpakka evőeszköz készlet 6 személyes, komplett, jelzett, jó állapotban.
3 600 HUF
2390609
11574
394
Antique
Other collectibles
Régi díszített függeszték, csillár. lámpa. Nyomott virág mintával, fém és porcelán foglalattal d: 36 cm. Üveg hibátlan.
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m