Antique
Number of items: 44
2194293
11551
394
Antique
Other collectibles
8 000 HUF
2194274
11552
394
Antique
Other collectibles
9 000 HUF
2194277
11553
394
Antique
Other collectibles
XIX. sz: Nagy méretű kovácsoltvas ajtózár, kilincsekkel kulcs nélkül 11x17 cm
10 000 HUF
2346421
11554
394
30000
Antique
Other collectibles
30 000 HUF
2283378
11555
394
Antique
Other collectibles
20 000 HUF
2389322
11556
394
Antique
Other collectibles
Ezüstözött tartós röviditalos készlet, 6 db, jó állapotban, m: 8,5 cm
6 000 HUF
2326369
11557
394
28000
Antique
Other collectibles
Neobarokk stílusú fa tükör, néhány helyen restaurált. 82x63 cm
28 000 HUF
2384929
11558
394
Antique
Other collectibles
Tajtékpipa jelzett, fém szerelékkel. 11 cm, szárral.
5 000 HUF
2394824
11559
394
Antique
Other collectibles
Lant formájú asztali óra. XIX. sz. Fajansz test, bukolikus jelenettel. Levonóképes. Réz óratok madár dísszel. Óra szerkezet nem működik. 43 cm
18 000 HUF
2387654
11560
394
28000
Antique
Other collectibles
28 000 HUF
2387653
11561
394
28000
Antique
Other collectibles
28 000 HUF
2387058
11562
394
Antique
Other collectibles
Tea tálca. Japán, XIX. sz. vége. Gazdagon díszített, intarziás, lakkozott, festett fa, geometrikus szimbólumokkal, könnyű fa . 40x40 cm
20 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m