11144. 393. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
15 000 HUF
0 HUF
Zsolnay porcelán óratartó keret, két kutyával plasztikusan díszített, fehér mázas, jelzett (kopott jelzéssel), hajszálrepedéssel, mázhibákkal, óra nélkül, 47×19x7 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras