11153. 393. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
5 000 HUF
0 HUF
Zsolnay porcelán hiányos sütemény készlet, 1 db tál, 41x15,5 cm és 4 db tányér, d. 15 cm, jelzett, mind erős kopásnyomokkal
Photo of the item taken by : karap_norbert