11233. 393. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
2 000 HUF
0 HUF
Zsolnay M.T.F. díszítésű porcelán tál és tálka, matricás, jelzett, kopásokkal, kis letöréssel, 13x17,5x3,5 cm, 13x17,5x6,5 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert